Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Будити людини, шкідливо для здоров'я

Переривання сну псує настрій і негативно позначається на нервовій системі.

Місце для текстового опису фотографії © Джерело

Щоранку ми стикаємося з головним ворогом "сонь" - будильником. І хоч як мене хвалилися жайворонки своєї бадьорістю, о 7 годині ранку навіть їм рідко вдається прокинутися без шкідливого помічника. На які тільки хитрощі не йде сучасна наука, щоб полегшити процес прокидання: будильники, які підлаштовуються під людські біоритми; будильники, які неможливо вимкнути без спеціального коду; будильники, які тікають від господаря і багато, багато інших.

На які тільки хитрощі не йде сучасна наука, щоб полегшити процес прокидання: будильники, які підлаштовуються під людські біоритми;  будильники, які неможливо вимкнути без спеціального коду;  будильники, які тікають від господаря і багато, багато інших

Але іноді переривати солодкі обійми сну доводиться не тільки вранці, але навіть вночі. Хропіння, ремонт, плач дитини або навіть вуличний ліхтар можуть стати подразниками, які не дадуть насолоджуватися творіннями Морфея.

Останні дослідження, проведені при медичній школі Джона Хопкінса, показали, що необхідність переривати сон згубно позначається на нервовій системі.

Три групи добровольців по 62 людини, що складаються, як з чоловіків так і з жінок, протягом тижня піддавалися тестам. Перша група все сім днів була змушена переривати свій сон вранці, друга група прокидалася кілька разів за ніч від сторонніх шумів і дій, третя група орієнтувалася на внутрішній годинник.

Перша група все сім днів була змушена переривати свій сон вранці, друга група прокидалася кілька разів за ніч від сторонніх шумів і дій, третя група орієнтувалася на внутрішній годинник

Різке зниження працездатності, поганий настрій, зниження уваги і дратівливість показала друга група. Лише на 4 день були негативні показники від першої групи. Повна ідилія в психо-емоційному плані спостерігалася у третьої групи.

В цілому, кожна з груп спала від 7 до 8 годин. Але та група, яка була змушена прокидатися вночі, незважаючи на тривалий період сну - не змогла відновити свої сили.

Коли сон переривається протягом ночі, організм втрачає можливість пройти через всі стадії і реагує на це як на загрозу і стрес.

Коли сон переривається протягом ночі, організм втрачає можливість пройти через всі стадії і реагує на це як на загрозу і стрес

Через місяць експерименту учасники другої групи показали схильність до депресії, а психологічні тести трьох осіб вразили можливістю суїциду.

Страшно уявити, що переживають молоді батьки, вимушені перші кілька років життя дитини регулярно прокидатися вночі, щоб забезпечити йому комфорт.

Читайте також: Денний сон шкідливий для здоров'я

Проголосувало: 50 осіб.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»