Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Які види хімічної завивки волосся бувають?

  1. Кислотна і амінокислотна завивка
  2. лужна химзавивка
  3. Нейтральна хімічна завивка
  4. Хімічна биозавивка
  5. шовкова
  6. карвінг волосся
  7. Японська завивка
  8. спіральна американська
  9. Способи накручування пасом

Кудрі - ідеальний варіант для власниць тонких і позбавлених обсягу, волосся. Така зачіска створює враження густоти і сили локонів, додає зовнішності романтизму і жіночності. Для створення певних кучериків, фахівцями використовуються різні види хімічної завивки.

Кислотна і амінокислотна завивка

Спочатку для створення цієї укладання застосовувалася тиогликолевая або меркаптоуксусная кислота. Це універсальні речовини, які в залежності від додаткових компонентів, сприяють фарбування волосся, їх завивці і навіть входять до складу деяких кремів для депіляції. Принцип дії технології заснований на здатність кислот глибоко проникати в структуру пасом.

Принцип дії технології заснований на здатність кислот глибоко проникати в структуру пасом

Хімічна завивка волосся

Перукарі використовують кислотну завивку тільки у виняткових випадках. Наприклад, якщо волосся важкі і густі. Просто ніякий інший метод тут не буде достатньо ефективним. При роботі з м'якими складами, кучері протримаються не довше ніж 1,5 місяця.

У такій технології структурування пасом безліч недоліків. Методика характеризується різким запахом і жорстким ефектом. Через велику кількість побічних ефектів і протипоказань, тепер вона проводиться при використанні збалансованих кислотних сумішей. На відміну від переважної більшості методів хімічної завивки, не робить згубний вплив на локони.

Види методик:

Рекомендуємо до прочитання

  • Ендотермічна. Для проведення реакції, голова нагрівається зовнішніми джерелами тепла. Це може бути фен або спеціальна стійка. Цей спосіб був дуже поширений в 70-е і 80-е роки в Радянському Союзі.
  • Екзотермічна. Тут нагрів здійснюється за рахунок протікання самої реакції. Спосіб відноситься до нових технологій. Вона більш щадна і може використовуватися для завивки фарбованих або мелірованого волосся.

Кислотна химзавивка проводиться за стандартною схемою. Спочатку на локони наноситься пом'якшувальний склад, який кілька «розчиняє» верхній роговий шар волосини. Після чого на пасмо намазують агресивну кислоту, фіксуючу кучерики в певному положенні. Для накрутки волосся використовуються акуратні пластмасові папільйотки. Рідко - гумки, на які намотуються кучері.

лужна химзавивка

Вперше ця методика була запропонована в другій половині 20-го століття вченими і за сумісництвом, перукарями-стилістами, Ральфом Евансом і Еверетт Мак-Донахью. В якості активатора і закріплювача кучерів використовується досить агресивна суміш амонію і гліколевої кислоти.

Як робиться лужна завивка:

  • Для неї використовуються не звичайні папільйотки з твердою основою, а своєрідні тампони. Вони просочуються лужним складом, після чого на них накручуються прядки волосся.
  • Витримується така суміш до 40 хвилин і змивається звичайною водою без шампуню. На відміну від сучасних методик, тут не потрібні якісь повторно наносити закріплювач.
  • Отримані кучері злегка розправляються і укладання вважається завершеною.

Це вкрай дієва, але небезпечна процедура. Після неї локони стають ламкими, тьмяними. Луг має неприємну властивість руйнувати волосяний стрижень, що також спричиняє підвищення крихкість фолікулів. Трохи пізніше, в 1980-х було запропоновано використовувати збалансовані кислотні склади. Зараз луг застосовується вкрай рідко, т. К. Вважається небезпечною.

Нейтральна хімічна завивка

Практично всі види хімічних завивок, які бувають, використовують в якості перманентних складів агресивні кислоти. Вони роз'їдають верхній шар волосся. В результаті прядки стають млявими і ламкими. На відміну від них, нейтральна хім завивка проводиться речовинами зі зниженим pH.

В якості додаткових компонентів, до складу засобів для такої укладки входить алантоїн. Це продукт окислення сечовини, отриманий шляхом переробки карбаміду. Основним її властивістю є пом'якшення рогового шару і прискорення регенерації тканин. Речовина допомагає відновити прядки після кислоти і нормалізувати роботу сальних залоз.

Хімічна биозавивка

Відгуки стверджують, що це альтернатива перерахованим кислотним варіантів. Це - самий м'який спосіб з усіх видів хімічної завивки, як можна зробити собі довговічні кучерики на середні волосся. Часто биозавивка складається всього з двох компонентів - фіксатора і відновлюють речовин. В якості становить для моделювання застосовується цістеамін і гліколева кислота. Це повністю натуральні компоненти, які присутні в людському організмі.

В якості допоміжних продуктів, у складі фіксаторів можна знайти кератиновий або морський комплекс, вітаміни, амінокислоти і навіть масла. Головним достоїнством методики перед усіма іншими є можливість реконструювати волосся, при цьому, не надаючи на них негативного впливу.

шовкова

Делікатний варіант завивки волосся з використанням беззамміачних препаратів. Він підходить для власниць довгих і середніх тонкого волосся. Особливістю методики є наявність в активному складі натуральних протеїнів шовку. Для збагачення волосся додатково використовується колаген і рафіноза. Рафіноза - вид резервних вуглеводів, вона здатна утримувати вологу і зміцнювати стрижень локона.

Найвідомішим засобом для цієї укладання вважається комплекс компанії CHI. У ньому немає яких-небудь речовин, що травмують структуру волосся. Для цієї комплексної завивки використовується квінтесенція, що складається з лосьйонів для завивки, активатора і нейтралізатора. На відміну від інших аналогічних продуктів, після використання шовкової завивки від волосся немає неприємного запаху.

карвінг волосся

Це легка хімія. Вона не схожа ні на які інші види хімічної завивки волосся, т. К., По суті є укладанням. Існують різні продукти для карвінгу: Wella, Londa, Schwarzkof і Cutrin. Перераховані набори не містять агресивну гликолевую кислоту, замість неї збагачені карнітином і вітамінними комплексами.

Методика довгостроковій укладання має як переваги, так і недоліки. До плюсів техніки відноситься універсальність (вона робиться на короткі, довгі і середні волосся), стійкість, можливість змінити зачіску. До мінусів: локони сильно пересушується, стає ламким, їх не можна сушити без дифузора і укладань.

Японська завивка

Бесщелочного завивка, робиться на мелірування, омбре і знебарвлені волосся. В якості активних компонентів в ній використовується цистеїн, матрикс і бетаїн. Все це - натуральні речовини, які входять до складу ороговілих частинок людського тіла, в тому числі, волосся.

  • Цистеїн. Амінокислота з високим вмістом сірки. Вважається потужним антиоксидантом, захищає організм від впливу радіації;
  • Бетаїн. Тріметіламіноуксусная кислота. Характеризується численними позитивними ефектами на тканини організму. Надає зволожуючу, що захищає, пом'якшує і зміцнює дію.
  • Матрикс. Складова волоса, яка відповідає за ріст і розвиток фолікулів. У косметиці застосовується в якості молекулярного компонента. Надає пасмам гладкості і сили, робить благотворний вплив на цибулини.

В результаті цієї хімічної завивки виходять ідеальні великі локони. За рахунок великої кількості зволожуючих компонентів такі кучері яскраві, блискучі, пружні. Але, на жаль, подібний ефект після завивки тримається тільки 1 місяць. Для подальшого його підкріплення потрібне постійне використання кондиціонерів і бальзамів.

спіральна американська

Сучасні стилісти відносять цей вид хімічної завивки до диско-стилю. Саме в 80-х роках минулого століття зародилася тенденція накручувати пасма на шпильки. Їх мали перпендикулярно до центрального проділу. Завдяки такій системі, отримані кучері виглядали максимум натурально.

Незважаючи на стереотип, такі нетрадиційні кучеряшки бувають великими, дрібними, середніми. Найбільш модним і трудомісткою вважається варіант афро. У ньому волосся накручуються на незліченну кількість тонких папільоток. Як засоби для фіксації використовуються біологічні склади і легкі пергаментні.

Способи накручування пасом

Як буде виглядати завивка багато в чому залежить не тільки від обраного виду, а й від способу накрутки бігуді, їх діаметра, загальної структури пасом. Які бувають види коклюшек для хімічної завивки:

Нижче в списку зведені основні способи накрутки папільоток для хімічної завивки, їх фото та назви:

Нижче в списку зведені основні способи накрутки папільоток для хімічної завивки, їх фото та назви:

Також існують т. Н., Нетрадиційні методи накрутки. Наприклад, потрійний або діагональний. Це дуже своєрідні варіанти, які підходять для створення ефектних вечірніх зачісок або завивки дуже густих і довгих волосся.

оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок:

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»