Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Букет нареченої: яким він повинен бути і чому наречена кидає букет?

  1. Слов'янське коріння обряду
  2. Європейське коріння обряду
  3. сучасна традиція

Традиція кидати букет досить молода, і прийшла вона до нас з Європи, а також завдяки американським фільмам

Традиція кидати букет досить молода, і прийшла вона до нас з Європи, а також завдяки американським фільмам. Погодьтеся - сцена, в якій наречена кидає букет, виглядає досить весело і привабливо.

Уявити наречену без весільного букета, м'яко кажучи, складно. Це не просто прикраса образу нареченої, але свого роду її оберіг. Раніше наречену прикрашав гарний вінок із польових квітів, але з часом його замінив букет, а голову нареченої стали покривати фатою.

Букет нареченої повинен вибрати і купити наречений, а якщо у нього виникнуть складності, можна звернеться за допомогою до флористів.

По завершенні обряду викупу, наречений підносить своїй коханій букет квітів, і прийнявши його, наречена дає згоду на шлюбний союз. З цієї хвилини і до закінчення весільного гуляння букет знаходиться в руках нареченої.

Слов'янське коріння обряду

Не секрет що наші предки, слов'яни з особливою повагою і пошаною ставилися до природи Не секрет що наші предки, слов'яни з особливою повагою і пошаною ставилися до природи. Навколишній світ для них був не просто «живим організмом», а таким собі божеством: досконалим і прекрасним.

В ті часи наречений своїми руками збирав ароматні трави і квіти для весільного букета. У процесі формування букета він заговорював букет, і думаючи про кохану, бажав, щоб їх шлюб став щасливим.

Під час весільного гуляння наречена намагалася тримати букет ближче до грудей, щоб відчувати турботу і любов майбутнього чоловіка. Коли веселощі добігало кінця, молоді дівчата - подружки нареченої збиралися в коло і заводили навколо неї хоровод. Наречена з пов'язкою на очах підходила до однієї з дівчат. Саме ця дівчина і ставала володаркою заговореного букета.

Європейське коріння обряду

У середньовіччі Європейські молоді дівчата свято вірили в те, що наряд нареченої приносить удачу і щастя, і намагалися відірвати собі хоча б невеличкий шматочок від наряду нареченої. Як виглядало плаття нареченої до кінця гуляння, уявити складно.

Природно, багатьом нареченим не хотілося завершувати весільну гуляння в обірваному плаття, і з часом придумали прикрашати сукню різними квітками. Гостям можна було акуратно зняти квітка з сукні нареченої, на щастя.

Це було гарне рішення, але приколювати велику кількість квітів було заняттям довгим і трудомістким, і тоді квіти перейшли з сукні нареченої в її руки. Так з'явився букет нареченої, який в завершенні весільного торжества вона кидала на удачу незаміжнім дівчатам.

сучасна традиція

На сучасному весіллі це найочікуваніший «конкурс» для незаміжніх дівчат. Але якщо з різних причин наречена не бажає розлучатися зі своїм букетом, можна замовити для проведення обряду букет-дублер.

Приємним сюрпризом для дівчат може стати букет, зібраний з декількох міні букетів. У процесі кидка така конструкція розпадеться на окремі частини, і кожній дівчині дістанеться маленький букет.

Якщо на вашому весіллі буде присутній тільки одна незаміжня дівчина, ви можете просто подарувати їй букет з побажаннями любові і удачі.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»